Powrót

KROK 1

zdecyduj się na zmianę

Zmiana… towarzyszy nam całe życie. Często nie mamy na nią wpływu, a często tylko nam się tak wydaje. 

2 lata temu moja codzienność to była praca po 14h i nadmiar obowiązków. I wtedy przyszła ZMIANA. Za ZMIANĄ przyszła DECYZJA. Decyzja, że mam wpływ na zmianę. 

Tak właśnie zrezygnowałam z pracy na Uczelni i Kancelarii, żeby uczuć i pomagać inne kobiety budować biznes online. Wykorzystałam swoje doświadczenie ekonomiczne i swój poleciał w pracy z energią pieniądza. 

Cel? Doświadczać wolności czasowej i finansowej.

Doświadczam jej ja i doświadcza jej mój zespół.  

Jak jest u Ciebie? Pragniesz zmiany?

KROK 2

odnieś sukces w biznesie

Biznes w dōTERRA to inspirująca przestrzeń do wymiany doświadczeń, gdzie modele i teoria spotykają się z praktyką i realiami biznesowymi. Och jak kocham gotowe rozwiązania. Prostotę i pracowitość. Szansa na poznawanie i łączenie różnych perspektyw, współtworzenie nowej rzeczywistości.

Myślę i czuję wdzięczność, że poszłam za głosem swojego serca i weszłam całą sobą w mój olejkowy biznes z dōTERRA, bo teraz zamiast się denerwować polskim „ładem” siedzę pod ciepłym kocykiem, wdycham otulającą magnolię i czuję wdzięczność. Wdzięczność za cudownych ludzi, których mam zaszczyt i przyjemność wspierać i prowadzić wprost do cudownych jakości: WOLNOŚCI CZASOWEJ I FINANSOWEJ. 

KROK 3

Wypełnij formularz i zacznij fantastyczną przygodę w biznesie online!