Sonia Kozub-Skalska & Ogiettaj

ODBLOKUJ SIĘ NA ZARABIANIE PIENIĘDZY!

ODBIERZ ĆWICZENIE, DZIĘKI KTÓREMU POZBĘDZIESZ SIĘ OPORU PRZED SPRZEDAŻĄ!

*Zapisując się na szkolenie akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sonia Kozub-Skalska Energia Pieniądza Sp. z o.o. oraz informacje handlowe.

Kto będzie Twoim instruktorem?

Nazywam się Sonia Kozub-Skalska, od ponad 20 lat prowadzę Kancelarię Podatkową. Jako ekonomistka i naukowiec o pieniądzach wiem całkiem sporo, jednak odkryłam, że poza wiedzą ekonomiczną bardzo ważne są nasze przekonania o pieniądzach. Dlatego poszerzyłam swoją edukację i zostałam certyfikowanym coachem finansowym. Rozkochałam się w energii pieniądza tak bardzo, że udało mi się przerwać cykl dziedziczonej biedy w mojej rodzinie.

Co to oznacza?

Przestałam powielać finansowe schematy moich rodziców, dziadków i być może innych przodków. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale nasze przekonania na temat pieniędzy często mają swoje korzenie w energii zapisanej w naszych ciałach.

Czy zastanawiałaś się kiedyś, skąd biorą się Twoje przekonania o pieniądzach?

Wiele z nich może pochodzić z energii zapisanej w naszych ciałach przez poprzednie pokolenia. Czy słyszałeś w domu stwierdzenia typu: “Bogaci ludzie nie są dobrzy”, “Nie chwal się, bo co inni pomyślą”, “Na pieniądze trzeba ciężko pracować”? Ja tak, i dodatkowo dorastałam w rodzinie, która miała talent do zadłużania się i braku pieniędzy.

Dlatego większość mojego życia zawodowego poświęciłam finansom, stając się autorką kilkudziesięciu publikacji krajowych i zagranicznych o tej tematyce. Przekonałam się, że ENERGIA MA WIĘKSZĄ MOC NIŻ SŁOWA, więc poświęciłam wiele czasu na pracę z energią i teraz łączę duchowość z praktycznym zarabianiem pieniędzy.

Jeśli masz odwagę zmienić swoje życie, zapraszam Cię do zmiany. Po 20 latach prowadzenia kancelarii i pracy naukowej postanowiłam zmienić swoje życie na drogę wolności czasowej i finansowej. ODDAŁAM SOBIE WOLNOŚĆ, miałam dosyć pracy po 14 godzin dziennie i ciągłej dostępności. Tęskniłam za pracą z dowolnego miejsca na ziemi, gdzie nadal mogę doświadczać obfitości, bo kto mnie zna, ten wie, że kocham luksus.

Teraz od prawie trzech lat mieszkam w Bieszczadach, pośrodku niczego, wykorzystując energię pieniądza i moją wiedzę finansową, by pomóc ludziom takim jak Ty odzyskać wolność.

Jestem przekonana, że nie twoja finansowa przeszłość jest ważna, lecz to, jaką historię razem stworzymy.