Róża mała finansistka

Mała książka o wielkich finansach.

Odkryj tajniki zarządzania finansami od najmłodszych lat

Dla dzieci od 5 do 103 lat!

Żyjemy dziś w dynamicznym świecie, kiedy umiejętność radzenia sobie z finansami wydaje się być kluczowa do osiągnięcia sukcesu.

Niestety, szkoły nie poświęcają wystarczającej uwagi edukacji finansowej, a rodzice nie mają zazwyczaj odpowiedniej wiedzy, aby uczyć swoje dzieci zarządzania budżetem.

Jaki będzie efekt takiej sytuacji? Zadłużeni dorośli z błędnymi przekonaniami na temat pieniędzy.

Czy można coś z tym zrobić?

Obserwuję tę lukę od lat i bardzo mnie ta sytuacja martwi. Postanowiłam więc dać dzieciom solidne fundamenty w dziedzinie finansów.

Napisałam książkę:

Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach,

która da Twojemu dziecku przewagę w dzisiejszym konkurencyjnym świecie, ucząc je zdrowych nawyków finansowych już teraz.

Pomyśl — czy nie byłoby wspaniale, gdyby Twoje dziecko miało umiejętność  zarządzania pieniędzmi od najmłodszych lat?

Teraz, dzięki książce Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach, będzie to w końcu możliwe!

To najlepszy prezent, jaki możesz podarować sobie i Twojemu maluchowi.

Oto co zyska Twoje dziecko:

A może cała Wasza rodzina? W końcu to książka od lat 5 do 103!

Co znajdziesz w środku?

Książka Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach zawiera piękne ilustracje, które zachwycą każdego małego czytelnika.

Wszystkie strony książki zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić nie tylko wartościowe treści, ale także przyjemność wizualną.

Ilustracje pełne są kolorów i detali oraz doskonale współgrają z opisami, oferując Twojemu dziecku niezapomnianą podróż po świecie finansów.

A specjalne pytania zadane pod koniec każdego rozdziału pozwolą mu utrwalić zdobytą wiedzę. 

Ta książka to idealne połączenie edukacji z zabawą. 

Kim jestem i dlaczego piszę o edukacji finansowej?

Nazywam się Sonia Kozub-Skalska jestem Ekonomistką, Naukowcem, Business Coachem- rozkochaną w energii pieniądza i obfitości.

Mam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z energią pieniądza i zdałam sobie sprawę, jak ważne jest uczenie dzieci zdrowych nawyków finansowych już we wczesnym dzieciństwie.

Skutecznie pomagam klientom, którzy zmagali się z ograniczającymi przekonaniami na temat finansów – często pochodzącymi właśnie z dzieciństwa. Widzę więc, jak ważne jest uczenie dzieci, w jaki sposób radzić sobie z finansami, aby uniknąć tych szkodliwych przekonań, które mogą ograniczać ich już jako ludzi dorosłych.

Dodatkowo od ponad dwudziestu lat prowadzę kancelarię podatkową, biznes online i kursy online na temat energii pieniądza. Od kilku lat wprowadzam adeptów rachunkowości i finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w tajniki finansów. Pracując na uczelni, opublikowałam kilkadziesiąt prac naukowych, w których poruszam tę tematykę. Jestem dumna, że mogę podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z kolejnymi pokoleniami.

Dlatego też powstała ta książka: by pokazać, że nauka finansów może być prosta, przyjemna i dostępna dla każdego. Wspólnie z bohaterami książki będziemy odkrywać świat pieniędzy i pokazywać, jak można zarządzać swoim budżetem, oszczędzać i inwestować.

 

Posłuchaj opinii o książce Róża mała finansistka:

No dobrze.. ale ile ta książka kosztuje?

Masz obecnie wyjątkową okazję, by kupić książkę Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach w atrakcyjnej cenie!

Wybierz opcję:

KSIĄŻKA

Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach.

Twoja inwestycja: 82 PLN

AUDIOBOOK

Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach.

Twoja inwestycja: 82 PLN

KSIĄŻKA + AUDIOBOOK

Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach.

Twoja inwestycja: 132 PLN

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zamów książkę Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach w niższej cenie. To inwestycja w wiedzę i umiejętności finansowe Twojego dziecka, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Książka Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach.

To nie tylko ciekawa lektura, ale również inwestycja w edukację finansową Twojego dziecka, która przyniesie niezliczone korzyści w przyszłości.

Podaruj dziecku cenną wiedzę na temat pieniędzy. Zamów książkę Róża mała finansistka. Mała książka o wielkich finansach i otwórz drzwi do jego sukcesu finansowego już dziś!