Powrót

Wyślij wiadomość

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania

Jeżeli kupiłaś/kupiłeś kurs to został on aktywowany natychmiast po otrzymaniu przez nas płatności i system na Twój adres mailowy, z którego został zakupiony kurs wysłał instrukcje logowania. Dlatego sprawdź pocztę spam/oferty/niechciane z maila kontakt@soniakozubskalska.pl

Jeżeli nie potrafisz znaleźć tego maila to pamiętaj, że w pierwszym kroku logujemy się na stronie soniakozubskalska.pl do konta (czyli adres mailowy, z którego kupiłaś kurs) oraz z użyciem hasła (które zostało podane przy rejestracji lub które nadałaś/nadałeś w otrzymanym od nas mailu przy zakładaniu konta).

By wejść do kurs należy zalogować się w prawym górnym rogu strony “Panel klienta”, następnie przejść do zakładki “warsztaty” i wybrać zakupiony kurs, który tutaj będzie dla Ciebie aktywny. Jeśli nie wyskakuje Ci przycisk “kontynuuj” po wejściu w zakupiony kurs to oznacza, że nie jesteś zalogowany/zalogowana.

W razie dalszych problemów bardzo Cię proszę zapoznaj się z tą instrukcją, bo jest tu absolutnie każda odpowiedź na rozwiązanie Twojego problemu❗❗❗

 

Jeśli nadal masz jakiś problem napisz nam czego dotyczy w tytule maila i wyślij zrzut ekranu problemu, ponieważ w przeciwnym razie pomoc Tobie będzie utrudniona.

Wysyłamy dobrą energię i dużo obfitości 💥

Social media

Instagram: @soniakozub1
Facebook: @soniakozub.olejki
YouTube: @soniakozub1

    E-mail

    kontakt@soniakozubskalska.pl