Pożegnaj się z hejtem raz na zawsze!

Ebook dla kobiet, które już nigdy więcej nie chcą przejmować się hejtem!

* Pobierajac ebooka akceptujesz politykę prywatności i regulamin, oraz zezwalasz na informacje handlowe od Sonia Kozub-Skalska.

Wiele kobiet codziennie rezygnuje z realizacji swoich pasji i celów, zniechęcone falą hejtu, która zalewa ich przestrzeń w internecie.

Nawet jeśli to, co tworzą, jest pełne wartości i pasji, zawsze znajdzie się ktoś, kto, niestety, zdecyduje się rzucić cień na ich wysiłki, często bez żadnych konkretnych powodów, jedynie aby podważyć ich wartość i zniszczyć wewnętrzną równowagę. 

To smutna prawda znana każdemu, kto stawia kroki w wirtualnym świecie – doświadczyłam tego również ja.

Takie działania mogą głęboko wpłynąć na psychikę, zniechęcając do dalszej aktywności i dzielenia się swoim “ja” z innymi. 

Ważne jest, aby pamiętać, że hejt jest tylko odzwierciedleniem ograniczeń jego nadawcy, a nie miarą naszej wartości. 

Każda z nas zasługuje na to, aby wyrażać siebie i rozwijać swoje talenty bez obawy o nieuzasadnioną krytykę. 

Niestety. 

Hejt będzie zawsze, ale na szczęście można się przed nim bronić i wykorzystać go jako napęd do osiągania naszych celów.

Właśnie dlatego stworzyłyśmy ebook, w którym zawarłyśmy całą naszą kilkuletnią wiedzę i doświadczenia związane z radzeniem sobie z hejtem w internecie.

 

Dzięki wiedzy z ebooka dowiesz się:

Jak przekształcać hejt w motywację

Zrozumiesz, jak wykorzystać negatywne komentarze jako bodziec do rozwoju i wzmocnienia Twojej marki osobistej, co jest kluczowe dla utrzymania pozytywnego nastawienia i ciągłego rozwoju w zmieniającym się środowisku mediów społecznościowych.​

Jak radzić sobie z krytyką i negatywnymi emocjami

Odkryjesz metody na zarządzanie własnymi emocjami i reakcjami na negatywny feedback, co jest niezbędne dla zachowania zdrowia psychicznego i efektywnej komunikacji w mediach społecznościowych.​

Jak budować i utrzymać pozytywną obecność online

Nauczysz się strategii, które pomogą Ci utrzymać silny i pozytywny wizerunek w sieci, co jest istotne dla zbudowania zaufania i lojalności wśród obserwujących czy klientów.

Jak rozwijać swoją markę osobistą

Poznasz techniki budowania i promowania autentycznej marki osobistej, co jest ważne dla wyróżnienia się w tłumie i przyciągnięcia odpowiedniej publiczności lub klientów.​

Jak utrzymać spójność i autentyczność w komunikacji

Nauczysz się, jak być wiernym swoim wartościom i przekonaniom, jednocześnie efektywnie komunikując swoje przesłanie, co jest kluczowe dla budowania zaufania i autentycznego połączenia z odbiorcami.​

Kim jesteśmy?

Joanna Racewicz

Dziennikarka radiowa i telewizyjna, autorka książek, trenerka wystąpień publicznych. 

Pracowała w największych stacjach telewizyjnych w Polsce (TVP, TVN, Polsat) prowadząc programy informacyjne, publicystyczne i livestylowe. 

Przeprowadziła dziesiątki rozmów i wywiadów z osobistościami świata polityki, biznesu i kultury. 

Obecnie pracuje nad nowym projektem i fundacją wspierającą kobiety wychodzące z przemocowych relacji.

Sonia Kozub-Skalska

Kobieta łącząca duchowość z ziemią, czyli ekonomistka, naukowiec, właścicielka Kancelarii Podatkowej oraz Money Archetypes Certified Coach. 

Uczy, jak zarabiać więcej i rozwijać biznes, poprzez połączenie duchowości z ekonomią. 

Pokaże Ci, jak zarządzać energią pieniądza poprzez afirmację, manifestacje oraz zarządzanie budżetem osobistym i firmowym.

Umiejętność radzenia sobie z hejtem jest szczególnie ważna, bo czasami jeden komentarz może dogłębnie zniszczyć wiele miesięcy naszej pracy!

Wiem, że jeśli to czytasz, to jesteś silną laską.

Pobierz tego ebooka, śmiej się z hejterów i rób to co robisz z uśmiechem na twarzy.