Witaj Kochana 

To, że tu jesteś znaczy, że jesteś dla SIEBIE WAŻNA! Gratuluję

W prezencie ode mnie przygotowałam dla Ciebie Dziennik „Dziennik wdzięczności”, który będzie czule Cię wspierał w Twojej drodze do żywotności, radości i doskonałego zdrowia i obfitości, bo wdzięczność zamienia energię braku na energie obfitości. Dlaczego? Bo wyrażając wdzięczność skupiasz się na tym co masz, a nie na tym czego Ci brakuję. Skupiając swoje myśli i uczucia na tym, co masz zapraszasz do swojego życia więcej obfitości. Prosta zasada prawa przyciągania. 

Jak korzystać z dziennika: Przez 21 dni przestrzegaj 21-dniowego planu posiłków ratunkowych z codziennymi rytuałami samoopieki. Zanotuj swoje sukcesy i porażki w dzienniku żywności, nastrój i reakcje ciała w dzienniku olejków eterycznych, a pochwały w dzienniku wdzięczności. 

Co zyskasz: łatwy i przejrzysty dostęp do tego za co byłaś wdzięczna danego dnia, co powoli Ci łatwiej i skuteczniej wprowadzić do swojego życia to czego pragniesz.

Kliknij poniżej, aby pobrać swój 21 dniowy plan ratunkowy „Dziennik wdzięczności”

Dziennik możesz pobrać za darmo w formie do wydruku lub zainwestować w jego formę papierową. Forma papierowa zawiera 66 stron i na każdy dzień afirmację lub inspirujący cytat, co pozwoli Ci łatwiej praktykować wdzięczność.  Znajdziesz go pod poniższym linkiem. 

Zapraszam Cię również do wspólnej praktyki wdzięczności w mojej grupie https://www.facebook.com/groups/1240865490080313

Wierze w Ciebie i trzymam kciuki, za Twój Plan ratunkowy. Koniecznie dziel się ze mną postępami.
Znajdziesz mnie tutaj.

NewsletterWPADAJ DO MNIE CZĘŚCIEJ

Zapisz się do newslettera otrzymasz w prezencie mojego autorskiego e-booka z praktycznymi ćwiczeniami, które uwolnią Cię od ograniczających przekonań na temat pieniędzy.