Dlaczego Biznes Online?

Bo KOCHAM WOLNOŚC I LUKSUS, a tak głębiej hmm:

Jestem Ekonomistką, sama wiele lat uczyłam adeptów Kierunku Rachunkowość i Finanse, o czym? No właśnie o Finansach Przedsiębiorstw. Moja droga duchowa mocno mi pokazała, że czas oddać sobie WOLNOŚĆ i pożegnać ciężką harówkę i ciągłą dostępność, żeby zarabiać. Dzisiaj pracuje maks 4h dziennie z miejsca z jakiego chce, a Tobie przedstawiam  jakie wartości w Network Marketingu są dla mnie najważniejsze, które powodują, że kocham ten biznes i styl życia jaki on mi daje:

1. Dla mnie Network Marketing to przede wszystkim kontakt z ludźmi, zdrowe relacje i styl życia, który uwielbiam 

 – jeśli lubisz ludzi to ta forma uczciwej, etycznej działalności i stylu życia jest dla Ciebie!

2. Rozwój osobisty i zdrowie!

3. Produkty prozdrowotne, które poprawiają moje oraz innych zdrowie i samopoczucie psychofizyczne! – a to jest dla mnie najcenniejsza, bezcenna wartość, którą dają mi wyjątkowe, najwyższej światowej klasy produkty z biznesu Network Marketingu!

4. Pomaganie innym w osiąganiu wartościowych celów, trenowanie, pomoc w rozwoju osobistym i finansowym moich konsultantów.

5. Praca z kim chcę, kiedy chcę, gdzie chcę, jak długo – ile czasu chcę, działanie i zarabianie bez ograniczeń, dochód pasywny, wakacje kiedy chcę, a nie wtedy kiedy pozwoli mi na to pracodawca, czy obowiązki w firmie bo tu jestem sam dla siebie szefem i mogę mieć wolność, bezpieczeństwo i niezależność na własnych warunkach!

6. Możliwość pracowania z przyjaznymi i optymistycznie nastawionymi ludźmi. Wysoki poziom pozytywnej energii i kultury w działaniu personalnym i zespołowym.

7. Wzajemne wspieranie się w naszym zespole.

8. Ucieczka z tzw. “wyścigu szczurów”!

9. Najlepsza biznesowa relacja kosztów do zysków czyli najniższe ryzyko finansowe – minimalne koszty na start i prowadzenie działalności! – w przeciwieństwie to klasycznego biznesu!

10. Nieograniczone dochody!

11. Dużo czasu wolnego dla rodziny i najbliższych.

12. Prowadzenie biznesu rodzinnego.

13. Realizacja swoich marzeń.

14. Wolność i wolny wybór – mogę wybierać co chcę robić, a nie co muszę robić.

15. Sam decyduję o tym jak wygląda mój dzień!

16. Praca z laptopa lub telefonu, gdziekolwiek tylko chcę!

Czuję totalną WDZIĘCZNOŚĆ, że się odważyłam i żyje życiem jakim chce, a nie jakim muszę.

z wdzięcznością

Sonia

NewsletterWPADAJ DO MNIE CZĘŚCIEJ

Zapisz się do newslettera otrzymasz w prezencie mojego autorskiego e-booka z praktycznymi ćwiczeniami, które uwolnią Cię od ograniczających przekonań na temat pieniędzy.