Powrót

Nazywam się Sonia Kozub-Skalska jestem Ekonomistką, Naukowcem, Business Coachem- rozkochaną w energii pieniądza i obfitości. Większość mojego życia zawodowego związana jest z finansami przedsiębiorstw.

Jestem autorką kilkudziesięciu publikacji krajowych i zagranicznych w renomowanych czasopismach naukowych o tematyce finansowej. Jednak doskonale wiem, że ENERGIA MA WIĘKSZĄ MOC NIŻ SŁOWA. Dlatego dużo swojego czasu poświęciłam na rozwój osobisty i pracę z energią. Właśnie do tego świata dzisiaj Cię zapraszam. Na mojej stronie znajdziesz bardzo dużo narzędzi, wiedzy i rozwiązań, które pomogą Ci zaprosić obfitość do swojego życia.

Jeśli  masz ODWAGĘ to zapraszam Cię do ZMIANY. Ja po 20 latach prowadzenia Kancelarii i Studiach Doktoranckich postanowiłam wyruszyć w drogę pełną wolności czasowej i finansowej. Tak naprawdę to ODDAŁAM sobie WOLNOŚĆ, bo miałam serdecznie dosyć pracy po 14h i bycia nieustannie dostępną. Tęskniłam za pracą z dowolnego miejsca na ziemi, w której nadal będę mogła doświadczać obfitości, bo kto mnie zna to wie, że ja KOCHAM LUKSUS. Od dwóch lat w tej drodze z dużym sukcesem prowadzą międzynarodowy zespół, któremu pomagam i uczę prowadzić biznes online. Jeśli masz ochotę zapraszam Cię również do mojego zespołu. Śmiało odzyskaj WOLNOŚĆ!

a teraz się rozgość,

z miłością

Sonia

IMG_7519

Wszystko jest w naszej głowie, a moc wiary i intencji jest ogromna.
Oczywiście jeśli do intencji dodać realne działania

25
lat w biznesie
55
prac naukowych
2240
klientów w Kancelarii Podatkowej
329
transformacji kobiet

Nie trzeba płacić zdrowiem za obfitość finansową jakiej doświadczamy, ponieważ pieniądz to nic innego jak energia, a my mamy kolosalny wpływ na to, czemu nadajemy energię i co rośnie w naszym życiu. Jeśli zaczniesz skupiać się na radości z tego co robisz wtedy zaczniesz żyć w obfitości.