BEZPŁATNE SZKOLENIE

POZNAJ: 5 Kroków, które pozwolą Ci pożegnać długi, zacząć oszczędzać i nauczą inwestować!

SPRAWDZONE sposoby od ekonomistki z ponad 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu kancelarii podatkowej.

Wybierz termin spotkania, który najbardziej Ci odpowiada ❤️

*Zapisując się na szkolenie akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sonia Kozub-Skalska Energia Pieniądza Sp. z o.o. oraz informacje handlowe.

Kto będzie Twoim instruktorem?​

Nazywam się Sonia Kozub-Skalska, od ponad 20 lat prowadzę Kancelarię Podatkową. Jako ekonomistka i naukowiec o pieniądzach wiem całkiem sporo, jednak odkryłam, że poza wiedzą ekonomiczną bardzo ważne są nasze przekonania o pieniądzach. Dlatego poszerzyłam swoją edukację i zostałam certyfikowanym coachem finansowym. Rozkochałam się w energii pieniądza tak bardzo, że udało mi się przerwać cykl dziedziczonej biedy w mojej rodzinie.

Co to oznacza?

Przestałam powielać finansowe schematy moich rodziców, dziadków i być może innych przodków. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale nasze przekonania na temat pieniędzy często mają swoje korzenie w energii zapisanej w naszych ciałach.

Czy zastanawiałaś się kiedyś, skąd biorą się Twoje przekonania o pieniądzach?

Wiele z nich może pochodzić z energii zapisanej w naszych ciałach przez poprzednie pokolenia. Czy słyszałeś w domu stwierdzenia typu: „Bogaci ludzie nie są dobrzy”, „Nie chwal się, bo co inni pomyślą”, „Na pieniądze trzeba ciężko pracować”? Ja tak, i dodatkowo dorastałam w rodzinie, która miała talent do zadłużania się i braku pieniędzy.

Dlatego większość mojego życia zawodowego poświęciłam finansom, stając się autorką kilkudziesięciu publikacji krajowych i zagranicznych o tej tematyce. Przekonałam się, że ENERGIA MA WIĘKSZĄ MOC NIŻ SŁOWA, więc poświęciłam wiele czasu na pracę z energią i teraz łączę duchowość z praktycznym zarabianiem pieniędzy.

Jeśli masz odwagę zmienić swoje życie, zapraszam Cię do zmiany. Po 20 latach prowadzenia kancelarii i pracy naukowej postanowiłam zmienić swoje życie na drogę wolności czasowej i finansowej. ODDAŁAM SOBIE WOLNOŚĆ, miałam dosyć pracy po 14 godzin dziennie i ciągłej dostępności. Tęskniłam za pracą z dowolnego miejsca na ziemi, gdzie nadal mogę doświadczać obfitości, bo kto mnie zna, ten wie, że kocham luksus.

Teraz od prawie trzech lat mieszkam w Bieszczadach, pośrodku niczego, wykorzystując energię pieniądza i moją wiedzę finansową, by pomóc ludziom takim jak Ty odzyskać wolność.

Jestem przekonana, że nie twoja finansowa przeszłość jest ważna, lecz to, jaką historię razem stworzymy.

DLACZEGO MANIFESTACJA i ZARZĄDZANIE BUDŻETEM JEST WAŻNE?

W życiu wiele rzeczy zdaje się być ważnych, ale są takie dwie rzeczy, które są kluczowe jeśli chcesz wyjść ze spirali zadłużenia, którą być może niesiesz pokoleniowo, bo taki schemat wyniosłaś z domu. 

To samo dotyczy oszczędności – chcesz je mieć, ale ciągle afirmujesz „nie zarabiam wystarczająco, żeby oszczędzać” albo marzysz o bogactwie, ale zamiast inwestować ciągle w głowie prowadzisz dialog „boje się ryzyka”. 

Odpowiedzią są dwie kluczowe rzeczy, które MUSZĄ BYĆ POŁĄCZONE! 

Manifestacja + zarządzanie budżetem domowym to dwa kroki z tych fundamentalnych, które mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. 

To, jak zarządzamy swoimi finansami, ma znaczący wpływ na naszą przyszłość, komfort, bezpieczeństwo, a także nasze relacje z innymi, ale to jak nim zarządzamy wnika z naszego nastawiania (mentalności). 

 

Świadomość finansowa: Zarządzanie budżetem to proces, który pomaga nam zrozumieć, ile zarabiamy, ile wydajemy i na co wydajemy nasze pieniądze. To pierwszy krok do pełnej świadomości finansowej. Gdy dokładnie wiesz, co się dzieje z twoimi finansami, możesz podejmować lepsze decyzje. Jednak kluczem nie jest tu technika zarządzania, a uzdrowienie STRACHU, który przed tym czujesz. 

 

Kontrola nad wydatkami: Bez zarządzania budżetem łatwo jest tracić kontrolę nad wydatkami. Wydaje się, że pieniądze ulatują nam z rąk, a na koniec miesiąca zostajemy z pustym portfelem. Kiedy prowadzisz budżet, masz pełną kontrolę nad tym, ile i na co wydajesz, ale możesz to zrobić tylko wtedy, kiedy przestaniesz się bać pieniędzy, bo jak długo się ich boisz tak długo przed nim unikasz i w efekcie wydajesz kompulsywnie, żeby na chwilę poczuć się lepiej. 

 

Planowanie przyszłości: Niezależnie, czy masz dzisiaj długi, czy może afirmujesz „oszczędzanie jest trudne” lub nie inwestujesz, bo prowadzisz wewnętrzny dialog „nie wiem w co, to trudne” jedno jest pewne! Powiedz STOP, bo możesz to serio łatwo zmienić pokaże Ci jak zacząć inwestować nawet jak się boisz czy masz długi. Bez trudnej edukacji finansowej i skomplikowanych narzędzi. 

 

Unikanie długów: Czy wiesz, że często osoby posiadające długi lub nie posiadające oszczędności zwyczajnie powielają schemat dziedziczonej biedy ze swojego domu? Tak, zadaj sobie pytanie, czy w Twojej rodzinie już tak było? Nauczę Cię jak przerwać ten schemat i pokaże, jak zrobić plan oddłużenia, oszczędzania i inwestycji. Mam do tego pewność, bo sama z biednej dziewczyny stałam się bogatą kobietą i nie była to kwestia wiedzy finansowej. 

 

Inwestowanie w siebie: Pamiętaj, że aby być bogatą musisz zrobić 3 rzeczy (lub mniej, jeśli nie wszystkie Cię dotyczą) Pozbyć się długów, zacząć oszczędzać, rozpocząć inwestowanie. Nie ma tu drogi na skróty, ale znam metody, które pozwalają skrócić tą drogę. Przeprowadziłam setki osób prze tą drogę i Ty też tak jak one możesz odkładać pieniądze na rozwijanie swoich umiejętności, podróże, czy zdrowy tryb życia. To inwestycje w twoją przyszłość i rozwój osobisty. 

 

Długoterminowa obfitość: Prowadzenie budżetu nigdy Ci nie wyjdzie, jeśli boisz się pieniędzy. Jeśli masz długi, nie masz oszczędności lub nie inwestujesz to znasz już wrór matematyczny na „biedę” i przeciętne życie. Ja pokaże Ci wzór na spokój i bezpieczeństwo finansowe na uporządkowane strategie, gotowy plan, pierwsze rezultaty i poukładany mindset. 

 

Możesz nie przyjść na to szkolenie 

 

W najgorszym wypadku nic się nie stanie… 

 

… ale pytanie czy to nie jest najgorsze, co może się wydarzyć, że za 5 lat będziesz w tym samym miejscu?